70 درصد از مساحت نمایشگاه مطبوعات رزرو شدبه گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا در حالیکه تنها دو روز به پایان مهلت رسانه ها برای ثبت نام جهت حضور در نمایشگاه مطبوعات باقی مانده، متقاضیان بالغ بر 7 هزار مترمربع از فضای نمایشگاه را رزرو کردند که با توجه به متراژ نمایشگاه در طبقه همکف، حدود 70 درصد فضای نمایشگاه است.
از مجموع 270 ثبت نام انجام شده، فرایند ثبت نام 235 متقاضی با پرداخت وجه اولیه، تکمیل شده است. که از این تعداد 204 متقاضی بخش رسانه و باقی در حوزه های «کسب و کار مرتبط، روابط عمومی دستگاه ها، کانونهای تبلغاتی و ادارات کل ارشاد» هستند.
از میان رسانه هایی که ثبت نام اولیه آنها تکمیل شده،46 رسانه الکترونیک هستند. همچنین 31 رسانه استانی، محلی و یا منطقه ای محسوب می شوند.
همچنین 30 رسانه در گروه روزنامه ها، 13 خبرگزاری، 37 رسانه در گروه آموزشی-تخصصی، 10 رسانه در گروه خانواده، 7 رسانه در گروه دین و اندیشه، 37 رسانه در گروه سیاسی-اقتصادی، 34 رسانه در گروه فرهنگی-هنری و… با مراجعه به وبسایت نمایشگاه، ثبت نام اولیه خود را تکمیل کرده اند.
گروه بندی و متراژ انتخاب شده از سوی متقاضیان در هنگام پیش ثبت نام، درخواست پیشنهادی رسانه می باشد و ستاد برگزاری هیچ تعهدی برای تأمین همان گروه انتخابی و متراژ درخواستی ندارد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات، بنابر تصمیم شورای سیاستگذاری این نمایشگاه رسانه هایی که پس از مهلت مقرر درخواست حضور در نمایشگاه داشته باشند، در فهرست ذخیره قرار می گیرند تا در صورت امکان، نسبت به حضور آنها اقدام شود.
بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات در نیمه اول آبان ماه در مصلای تهران برگزار می شود.
براساس اعلام روابط عمومی معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جدول رسانههای ثبت نام شده هم اکنون در سایت این معاونت قابل مشاهده است.
در این جدول فوق نام بخش های غیر رسانه ای قید نشده است.
بیست و سومین نمایشاه مطبوعات و خبرگزاریها نیمه اول آبان سال جاری در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.
فراهنگ ** 1355 ** 1823 تنظیم: علی اکبر قزوینیان ** انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *