35 پروژه دانشگاه پیام نور در نقاط مختلف کشور افتتاح شدبه گزارش روز شنبه ایرنا فیصل حسنی روز شنبه با اعلام این خبر افزود: این پروژه ها از محل صرفه جویی و اعتبار اختصاص یافته با هزینه بالغ بر 80 میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.
معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با بیان اینکه همواره کیفیت گرایی سرلوحه برنامه های دانشگاه پیام نور است، گفت: در سه ماه اول امسال 12میلیارد تومان جهت تجهیز آزمایشگاه و کارگاه ها اختصاص یافته است.
حسنی افزود: خوشبختانه دانشگاه پیام نور مفتخر است که توانسته امکان تحصیل ارزان و باکیفیت بر پایه عدالت را به نقاط محروم کشور ببرد.
دانشگاه پیام نور به نقل از حسنی عنوان کرد: هیچ کس نمی تواند منکر نقش دانشگاه پیام نور در توسعه علمی و فرهنگی کشور شود و ایجاد فرصت برابر برای همه اقشار جامعه یکی از افتخارات بزرگ این دانشگاه است.

** اعلام زمان ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع ارشد دانشگاه شهید بهشتی
ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های روزانه، نوبت دوم، مجازی و پردیس خودگردان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی به صورت اینترنتی در روزهای ۱۵، ۱۶ و ۱۷ شهریور انجام می شود.
بت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۷ – ۱۳۹۶ دانشگاه شهید بهشتی در سه مرحله صورت می گیرد.
مرحله اول: ثبت نام غیرحضوری (اینترنتی) است و تمامی دوره ها باید در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۱۵، ۱۶ و ۱۷ شهریور ۹۶ با مراجعه به سیستم جامع آموزشی گلستان به آدرس http://golestan.sbu.ac.ir تمامی مراحل ثبت نام خود را به صورت غیرحضوری (اینترنتی) به انجام برسانند.
دریافت گواهی پذیرش غیرحضوری از سیستم الزامی است. در صورت عدم ثبت نام غیرحضوری (اینترنتی) در مرحله اول و عدم دریافت گواهی پذیرش ثبت نام غیرحضوری (اینترنتی)، ثبت نام حضوری و انتخاب واحد امکانپذیر نخواهد بود.
مرحله دوم: ثبت نام حضوری (منوط به تکمیل کامل و دقیق مراحل قبلی است).
مرحله سوم: انتخاب واحد برای تمامی دوره ها چهارشنبه ۲۲ شهریور ۹۶ انجام می گیرد.
کلاس های درسی نیمسال اول ۹۷ – ۹۶ از روز شنبه ۲۵ شهریور ۹۶ آغاز می شود.
تکمیل و تحویل پرسشنامه، مدارک و فرم های مربوط به کمیته انضباطی طرح پایش سلامت جسم و طرح پایش سلامت روان در زمان مقرر، برای کلیه دانشجویان الزامی است و مسئولیت تبعات ناشی از عدم ارائه به موقع مدارک برعهده دانشجو است.

** وزارت علوم و مجموعه آموزش عالی کشور سال آینده به بودجه ۱۷۰ هزار میلیاردی نیاز دارد
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم گفت: بودجه امسال وزارت علوم ۸۵ هزار میلیارد ریال است که با توجه به حجم بالای فعالیت های علمی ، پژوهشی ، فناوری و نوآوری این وزارتخانه باید در سال ۱۳۹۷ به بیش از ۱۷۰ هزار میلیارد ریال افزایش پیدا کند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، حسین عسکریان‌ ابیانه گفت: بودجه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری امسال ۸۵ هزار میلیارد ریال است که برای بیش از ۲۰۰ مرکز دانشگاهی و آموزش عالی که دارای بیش از چهار میلیون دانشجو هستند، اختصاص یافته است.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری افزود: با توجه به حجم بالای فعالیت های علمی، پژوهشی، فناوری و نوآوری این وزارتخانه، این نیاز احساس می‌شود که بودجه این وزارتخانه در سال ۱۳۹۷ به بیش از ۱۷۰ هزار میلیارد ریال افزایش پیدا کند.
وی در ادامه گفت: افزایش بودجه این وزارتخانه نیاز به هم‌فکری نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و اراده دولت دارد و توجه ویژه دولت تدبیر و امید را می‌طلبد.
عسکریان ابیانه به ۱۲۲ طرح عمرانی بزرگ و کوچک در حال ساخت در دانشگاه هاو مراکزآموزش عالی اشاره کرد و متراژاین طرح ها را بالغ بر ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار مترمربع اعلام کرد.
فراهنگ**9187**1823 خبرنگار: حمیدرضا بازگشا** انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *