300 عضو انجمن های اسلامی دانش آموزان قله سبلان را فتح کردندبه گزارش گروه فرهنگی ایرنا از اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، صعود به قله 4811متری سبلان واقع در استان اردبیل، که از روز گذشته(دوشنبه) شروع و تا صبح امروز(سه شنبه) به طول انجامید، با حضور 300 دانش آموز منتخب عضو اتحادیه انجمن های اسلامی، دبیرکل اتحادیه، مربیان و کادر اتحادیه انجمن های اسلامی استان های کشور صورت گرفت.
بنابراین گزارش، دانش آموزان عضو در فتح دستجمعی قله سبلان و در طول مسیر به کارگاه های مختلف فرهنگی و محتوایی در قالب گروه بندی و کار تشکیلاتی و جهادی در بستر طبیعت سبلان، طبیعت گردی، استفاده از آبگرم شابیل، حضور در بستر رودخانه تشکیل جلسات مباحثه گروهی با موضوعات فرهنگی و برگزاری برنامه های ورزشی و فرهنگی متنوع پرداختند و پیش از این صعود، جلسه صحن علنی و نشست فارغ التحصیلان ویژه برادران برگزار شد.
اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان امسال برای دومین بار است که با همکاری اتحادیه استان اردبیل موفق به فتح سومین ارتفاع بلند ایران شدند .
قله سبلان یک کوه آتشفشانی غیر فعال است که در قله آن دریاچه‌ای زیبا به چشم می‌خورد و تمام قلل آن در ایام سال پوشیده از یخ و برف‌های دائمی است.
به گزارش ایرنا، محسن حججی 25 ساله اهل نجف آباد اصفهان عضو لشکر زرهی هشت نجف اشرف و مدافع حرم، پس از اسارت توسط گروهک تروریستی داعش در سوریه، سر از پیکر پاکش جدا کردند.
فراهنگ ** 1417** دریافت کننده: سید مهدی حسینی * انتشار: امید غیاثوندانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *