کمک 30 میلیارد ریالی خیر عباس آبادی برای ساخت مجموعه فرهنگی و ورزشیمدیرآموزش و پرورش شهرستان عباس آباد روز دوشنبه در آئین آغاز عملیات اجرایی این مجموعه گفت که ‘ خضرالله رامتین ‘ یکی از خیران این شهرستان هزینه ساخت این مجموعه فرهنگی ، ورزشی و اردویی را در زمینی به مساحت 2 هکتار متعلق به آموزش و پرورش در مسیر ورودی روستای ‘ هردابرود ‘ تقبل کرده است.
یوسف مهرقاسمی افزود : در مرحله نخست اجرای این طرح قرار است بنایی با حدود 500 متر مربع در زمینی به وسعت حدود 2 هزار متر مربع ساخته شود که شامل بخش هایی مانند سالن همایش و کتابخانه است.
وی ادامه داد : این طرح طبق برنامه ریزی های انجام شده باید حداکثر در 2 سال آینده به طور کامل اجرا و بهره برداری شود.
مهرقاسمی اظهار امیدواری کرد که با اجرای کامل این طرح گام اساسی برای رفع نیازهای دانش آموزان شهرستان عباس آباد برداشته و ظرفیت این شهرستان برای میزبان بسیاری از اردوهای فرهنگی و ورزشی و علمی کشوری مهیا شود.
خضرالله رامتین خیر و سازنده این مجموعه نیز در این آئین گفت : یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شد تا این مبلغ را برای ایجاد چنین مجموعه ای بپردازم وصیت والدینم بوده که امیدوارم دیگر افراد جامعه بویژه آنانی که از لحاظ مالی در وضعیت مناسبی قرار دارند به این باور برسند تا دراین حوزه کمک کنند.
شهرستان عباس آباد با برخورداری از 60 واحد آموزشی ، 700 معلم و دستکم هشت هزار دانش آموز درغرب مازندران واقع است.
خبرنگار : ‌مهراب زکی پور کینجی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
1654/7078 /1602/انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *