پیکر مطهر چهار شهید گمنام وارد اردبیل شدبه گزارش ایرنا، پیکر مطهر چهار شهید گمنام با استقبال باشکوه آحاد مردم، مسئولان ، فرماندهان نظامی و انتظامی و خانواده های شهدا و ایثارگران وارد فرودگاه اردبیل شد.
فرماندار اردبیل گفت:آیین تشییع این شهدا روز سه شنبه اط مقابل مصلی اردبیل برگزار خواهد شد.
جواد زنجانی اظهار کرد: شهدا نماد عزت، شرف، آزادی، استقلال و غیرت ما هستند و همه ملت ایران مرهون و مدیون شهدا هستند و ما باید وظایف خود در قبال این عزیزان را به نحو احسن انجام دهیم تا شرمنده آنها نباشیم.
نماینده کمیته تحقیق و تفحص شهدای گمنام در استان اردبیل هم با اشاره به استقبال پرشگوه مردم همیشه درصحنه گفت: جامعه ای که در آن فرهنگ ایثار و شهادت حاکم باشد آن جامعه همیشه زنده و پویا خواهد بود.
ذکی اله خوشبخت افزود: شش هزار شهید گمنام در کشور شناسایی شده و به مرور در مناسبت های مختلف پیکر مطهر آنها به استانها اعزام می شود، که در همین راستا پیکر مطهر چهار شهید گمنام در هفته دولت به استان اردبیل اعزام شده است.
وی از اقامه نماز و تشییع پیکر شهدا در روز سه شنبه از مقابل مصلای اردبیل خبر داد و اظهارکرد: پیکر دو شهید مطهر در بخش مرادلوی مشگین شهر و پیکر دو شهید دیگر در بخش هیر به خاک سپرده خواهد شد.
خبرنگار: نعمت محسن زاده** انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاده
6130/6016انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *