پذیرش رایگان دانشجو در دانشگاه مذاهب کردستان/رایزنی با دانشگاه‌های اقلیم کردستان عراقبه گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی دانشگاه مذاهب اسلامی، کامران فتح اللهی اظهار کرد: دانشگاه مذاهب اسلامی یک دانشگاه دولتی است و تحصیل در آن کاملا رایگان است ضمن اینکه خدمات خوابگاهی و رفاهی همچون دانشگاه‌های دولتی به دانشجویان ارائه می دهد.
وی افزود: این دانشگاه از میان داوطلبان خواهر و برادر گروه‌ های آزمایشی (علوم انسانی، تجربی و ریاضی) شرکت کننده در آزمون سراسری دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در سال 96 با امکان تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی در شهر سنندج با حضور استادان برجسته و بهره مندی از امکانات رفاهی و خوابگاهی دانشجو پذیرش می کند.
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی کردستان با اشاره به رایزنی با دانشگاه‌های اقلیم کردستان عراق برای تبادل دانشجو و اساتید گفت: در یک سال آینده به صورت بین المللی نیز دانشجویانی در دانشگاه مذاهب کردستان مشغول به تحصیل خواهند شد که در این زمینه جذب دانشجو از اقلیم کردستان عراق در اولویت است.
وی در ادامه به نتایج گردهمایی هیات امنای دانشگاه مذاهب اسلامی در اردیبهشت ماه امسال در سنندج اشاره کرد و افزود: در این گردهمایی، 2 رشته کارشناسی هنر اسلامی و کارشناسی ارشد عرفان اسلامی به تصویب رسید که با توجه به ظرفیت‌های منطقه می‌تواند تأثیر خوبی در حوزه علوم اسلامی و تقویت ارتباط آنها با سایر بخش‌های جامعه داشته باشد.
به گفته وی، آزمون ورودی رشته های فقه مقارن و حقوق جزای اسلامی و فقه مقارن و حقوق جزای خصوصی ویژه طلاب در مقطع کارشناسی ارشد نیز در سال جاری برگزار خواهد شد.
فتح اللهی تاکید کرد: ثبت نام برای برگزاری این آزمون شهریور ماه سال جاری آغاز می شود و برای ترم دوم سال تحصیلی در این 2رشته نیز دانشجو پذیرش خواهد شد.
وی یادآور شد: داوطلبان کنکور سراسری برای اطلاع بیشتر از انتخاب رشته در دانشگاه مذاهب اسلامی و خدمات و امور رفاهی این دانشگاه به پایگاه اطلاع رسانی www.mazaheb.ac.ir مراجعه کنند.
به گزارش ایرنا، دانشگاه مذاهب اسلامی از سال 89 فعالیت رسمی خود را در استان کردستان آغاز کرده است و تاکنون بیش از 280 نفر از خدمات این دانشگاه در رشته‌های مختلف بهره‌مند شده‌اند.
این دانشگاه با عضویت در اتحادیه دانشگاه‌های جهان اسلام دارای جایگاه ویژه‌ای بوده و با تعاملی که با دانشگاه‌های معتبر اسلامی از جمله الازهر مصر و سایر کشورهای اسلامی دارد توانسته است جایگاه مهمی را در این عرصه کسب کند.
خبرنگار: افسانه گلباغی**انتشار دهنده: مجید سلیمانی
7348/9102انتهای پیام /*

‘;$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “”+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}
function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}ارسال به دوستان
شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *