مهلت ثبت نام برای حضور در نمایشگاه مطبوعات تمدید شدبه گزارش گروه فرهنگی ایرنا ، کمیته اطلاع رسانی بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات روز شنبه اعلام کرد: متقاضیان می توانند در زمان تعیین شده (13شهریور) از ساعت 10 تا 16 با مراجعه به وبسایت نمایشگاه به نشانی pressexpo.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
با پایان یافتن مهلت پیش ثبت نام بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات، حدود 500 رسانه در قالب 436 تقاضا و درخواست متراژی بالغ بر 11هزار متر مربع، فرایند ثبت نام را تکمیل کردند.
همچنین تا پایان روز جمعه 10 شهریورماه، 436 متقاضی با پرداخت وجه اولیه، فرایند پیش ثبت نام حضور در نمایشگاه مطبوعات را انجام دادند که در میان آنها 74 روزنامه و موسسه مطبوعاتی، 55 هفته نامه، 22 خبرگزاری و 75 پایگاه خبری دیده می شود.
این گزارش می افزاید: گروه بندی و متراژ انتخاب شده از سوی متقاضیان در هنگام پیش ثبت نام، درخواست پیشنهادی رسانه می باشد و ستاد برگزاری تعهدی برای تأمین همان گروه انتخابی و متراژ درخواستی ندارد.
روابط عمومی و اطلاع رسانی بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها تاکید کرده که مهلت مقرر قابل تمدید مجدد نخواهد بود.
جدول متقاضیان حضور در نمایشگاه بدون احتساب ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانها و روابط عمومی دستگاه‌های دولتی، بر اساس حروف الفبا هم اکنون در سایت معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد به آدرس www.farhang.gov.irقابل مشاهده است.
بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها نیمه اول آبان ماه سال جاری در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.
فراهنگ ** 1355 ** 1823 تنظیم: علی اکبر قزوینیان ** انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *