مدیرکل ارشاد گلستان: طرح مسائل جامعه رونق سینما را در پی داردبه گزارش ایرنا حجت الاسلام علی اصغر فضیلت عصر شنبه در حاشیه جشن روز ملی سینما در گرگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فیلم های سینمایی که محور آنها بیان دغدغه های زندگی مردم و جامعه باشد با استقبال تماشاگران مواجه خواهد شد و اگر فیلم ها دارای داستان های انتزاعی باشند و چالش ها و دغدغه های مردمی را منعکس نکنند از موفقیت در گیشه نیز محروم می شوند.
وی ادامه داد: ظرفیت آثار و تولیدات سینمایی یکسان نیست بلکه بسته به اینکه تهیه کننده فیلم تا چه میزان مسائل ذهنی و مشغله های فکری مخاطب را اهمیت می دهد به همان میزان گرایش و جذب تماشاگر را در گیشه مشاهده می کند.
مدیرکل ارشاد اسلامی گلستان همچنین گفت: در دولت تدبیر امید دو سالن در شهرهای علی آبادکتول و بندرترکمن به تجهییزات پخش دیجیتال آثار سینمایی مجهز شدند و اداره ارشاد با مشارکت حوزه هنری این آمادگی را دارد که در سایر شهرستان های استان با این سالن ها، تجهیزات و ادوات لازم را برای نمایش دیجیتال فیلم های سینمایی مهیا کند.
فضیلت همچنین گفت: در سطح ملی ما شاهد هستیم بین مردم و سینما آشتی اتفاق افتاده و رونق صنعت سینما نیز آغاز شده است.
به گزارش ایرنا و به مناسبت روز ملی سینما جشنی با حضور جمع کثیری از علاقمندان به حوزه هنر هفتم، هنرمندان و پیشکسوتان سینما درمجتمع فرهنگی کاپری گرگان برگزار و از تعدادی از کارکنان پیشکسوت سینماهای گلستان تجلیل شد.
7333/1648
خبرنگار: علی قاسمعلی ** انتشار: پری سالارنیاانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *