مجتمع ورزشی تفریحی هفشجان به بهره برداری رسیدبه گزارش ایرنا،مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: فاز نخست این مجتمع شامل تفریح های آبی و سرگرمی است و برای اجرای این فاز 90 میلیارد ریال هزینه شده است.
بهمن عسگری در آیین بهره برداری فاز نخست این مجتمع افزود: از این مبلغ 60 میلیارد ریال از محل آورده متقاضی و 30 میلیارد ریال از محل تسهیلات بانکی تامین و سرمایه گذاری شد.
وی تصریح کرد: فاز نخست مجتمع در زمینی به وسعت چهار هزار و 204 مترمربع اجرایی شده و زمینه اشتغال مستقیم 17 نفر را فراهم کرده است.
وی یادآور شد: سالن همایش، سفره خانه سنتی، کمپینگ و محل های اقامتی در فازهای بعدی مجموعه سرگرمی، تفریحی، ورزشی و سالن چندمنظوره هفشجان بهره برداری می شود.
وی اظهار کرد: مجموعه سرگرمی، تفریحی، ورزشی و سالن چند منظوره هفشجان دارای 30 هزار مترمربع وسعت است که با تصویب شورای برنامه ریزی و توسعه استان قابلیت گسترش تا 46 هزار متر مربع را دارد.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: برای بهره برداری کامل از این طرح با زیربنای 9 هزار و 760 مترمربع 250 میلیارد ریال سرمایه گذاری می شود.
عسگری تاکید کرد: پس از بهره برداری کامل از مجموعه سرگرمی، تفریحی، ورزشی و سالن چند منظوره هفشجان زمینه اشتغال مستقیم 50 نفر فراهم می شود.
وی همچنین از بهره برداری طرح توریستی اقامتی هزار چشمه هفشجان خبر داد و افزود: با بهره برداری از این طرح زمینه اشتغال مستقیم 50 نفر در شهر هفشجان فراهم شد.
به گزارش ایرنا، هفشجان در 8 کیلومتری شهرکرد مرکز چهارمحال و بختیاری واقع است.
خبرنگار: وحید رئیسی دهکردی** انتشار دهنده:محمود رئیسی
7362/2097انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *