فرماندار آستارا: از ظرفیت جامعه ایثارگر برای غنی سازی برنامه های فرهنگی استفاده شودبه گزارش روز دوشنبه روابط عمومی فرمانداری آستارا به ایرنا؛ یونس رنجکش در جلسه آئین بزرگداشت شهدای هفته دولت در فرمانداری این شهرستان افزود: هر قدر برنامه ها دارای جذابیت بیشتر باشد، قادر به جذب مخاطبان بیشتری خواهد بود.
وی با بیان این که جامعه تشنه معنویت و ارزش‌های اسلامی است ، خواستار تنوع و کیفیت بخشی به برنامه های بزرگداشت شهدا شد و اضافه کرد: برای انتقال فرهنگ شهادت باید متناسب با ذائقه نسل جوان جامعه عمل کنیم .
رنجکش ادامه داد: ظرفیت بسیاری در این شهرستان و جامعه ایثارگران وجود دارد و می توانیم از آنها در غنی سازی برنامه ها با موضوع ارزش های دفاع مقدس و میراث ماندگار شهدا و ایثارگران استفاده کنیم.
** بر اساس گزارش دیگری از روابط عمومی فرمانداری آستارا به ایرنا یونس رنجکش فرماندار این شهرستان به مناسبت هفته دولت با خانواده شهیدان رستم والایی، خدمت ده ساز، بصیر ضیافتی مقدم و ناصر وصلی در روستای گیلده آستارا دیدار کرد.
وی در این دیدارها گفت: هر کس با خانواده‌ شهدا همنشین شود جز صفا و مهربانی چیز دیگری نمی بیند و این درس بزرگی برای جامعه و نیکوکاری، صبر، بردباری و از خود گذشتگی است.
وی افزود: همه مدیون خانواده هایی هستیم که با اهدای فرزندان خود در راه نظام و کشور، با صبر و بردباری روزگار می گذرانند و توقعی از مسئولان ندارند.
شهرستان آستارا در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و 166 شهید را به نظام جمهوری اسلامی تقدیم کرده است.
دریافت خبر: هدایتی**انتشار دهنده: بابایی
7105 / 7124 /6030انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *