لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

دوشنبه, شهریور ۲۵, ۱۳۹۸
دسته‌بندی نشده

ساخت بیمارستان ۶۴ تختخوابی شوش آغاز شد

کار ساخت بیمارستان ۶۴ تختخوابی خیرساز «الوان» شوش روز پنجشنبه با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهوری آغاز شد.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری در این آیین گفت: مردم خوزستان همواره با ایثار، گذشت و فداکاری در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی گام های بزرگی برداشته اند.
حسینعلی امیری افزود: امروز هم شاهد آغاز ساخت بیمارستان خیریه ای هستیم که جلوه دیگری از احساس مسوولیت خوزستانی ها به ویژه مردم شهرستان شوش است.
وی اظهار داشت: با توجه به ظرفیت های فراوان استان خوزستان، موقعیت جغرافیایی و پراکندگی روستاها، وجود جاده ترانزیتی و تردد زائران در ایام مختلف به ویژه محرم و صفر انتخاب این محل برای ساخت بیمارستان بسیار دقیق و کارشناسی بوده است.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری افزود: برای رونق منطقه و ایجاد اشتغال باید در کنار این بیمارستان دیگر امکانات نظیر هتل نیز ایجاد شود.
فرماندار شهرستان شوش هم در این آیین گفت: این بیمارستان توسط «علی عبدالخانی» در گستره چهار هکتار شامل درمانگاه عمومی و تخصصی ساخته می شود و ۶۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت آن در نظر گرفته شده است.
عدنان غزی افزود: ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه ساخت بیمارستان را این نیکوکار و ۴۴۰ میلیارد ریال هزینه تجهیز آن را وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقبل کرده اند و در دو سال آینده به بهره برداری می رسد.
بخش «شاوور» به مرکزیت شهر الوان از توابع شهرستان شوش استان خوزستان بیش از ۶۰ هزار نفر جمعیت دارد.
استاندار خوزستان، شیوخ منطقه، مردم و شماری از مسوولان محلی در این آیین حضور داشتند.

ارسال پاسخ