دهه فجر،شهادت و حادثه پلاسکو موضوع جشنواره نقش تن پوش امسال استبه گزارش گروه فرهنگی ایرنا بهزاد رشیدی، در نشست شورای سیاستگذاری ششمین جشنواره ملی نقش تن پوش اظهار داشت: مراحل کار ششمین دوره این جشنواره را با توجه به تجارب ارزنده دوره های گذشته آغاز کردیم و آن را در فراخوان منظور کردیم.
وی ادامه داد: اصل کار طبق همان روال گذشته است و تنها در اهداف، محورهای موضوعی و تدابیری که در بخش های جنبی جشنواره قصد انجام آن را داریم تغییراتی لحاظ شده است.
رشیدی تصریح کرد: به طور مثال بحث تجاری سازی طرح های منتخب جشنواره را در دستور کار داریم و معتقدیم باید راهکارهای عملیاتی در خصوص رسیدن آثار به مرحله فروش و تجاری سازی آنها به مورد اجرا درآید.
رئیس جهاد دانشگاهی دانشگاه هنر در ادامه گفت: در دوره جدید برآنیم تا زندگی شهری و علاوه بر آن آئین‌ها و سنت‌های ایرانی را که اغلب به دست فراموشی سپرده شده اند همچون اعیاد دینی و ملی، به عنوان محورهای موضوعی مورد توجه قرار دهیم.
بنابر اعلام ستاد ساماندهی مد و لباس رشیدی گفت: پیش نویس فراخوان ششمین جشنواره ملی نقش تن پوش آماده شده است و در ادامه برگزاری چنین جلساتی، ضمن همفکری، تشریک مساعی و اعمال برخی تغییرات جزئی و احصاء برخی نظرات کارشناسی از سوی صاحبان برند و فعالان عرصه مد و لباس، فراخوان نهایی شهریور ماه سال جاری منتشر خواهد شد.
فراهنگ**9338**1823 خبرنگار:صدیقه بهارلو** انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *