خواننده موسیقی سنتی: حوزه فرهنگ به مردانی همچون سیدعباس صالحی نیاز داردعلی شیرازی روز یکشنبه در گفت گو با خبرنگار حوزه موسیقی ایرنا افزود: به شدت تاکید می‌کنم که واقع‌بینی عنصری مهم و تاثیرگذار در روند حرکت عرصه فرهنگ است و برای این پست کلیدی و مهم به افراد واقع‌بین در سطح مدیریتی کلان و حتی رده‌های پایین‌تر نیاز داریم.
وی اظهار داشت: سیدعباس صالحی را در دوران چهار سال معاونت فرهنگی وزارت ارشاد شناختم، وی فردی با درایت و به دور از تبلیغ و جار و جنجال است.
خواننده موسیقی سنتی گفت: وی در مدت حضور در معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به خوبی سعی کرده، مشکلاتی که وجود داشت و در دوره‌های قبلی تشدید شده بود، رفع کند.
شیرازی گفت: عملکرد خوب وی در معاونت فرهنگی در این مدت نشان داد که ما به ویژه برای موسیقی و معاونت هنری نیز به چنین مدیرانی نیازمندیم.
وی ادامه داد: سیدعباس صالحی در مدت حضور در معاونت فرهنگی بسیار منطقی پیش رفت و در حد بضاعت‌های موجود در این معاونت کار خود را به خوبی انجام داد.
آواز پژوه موسیقی دستگاهی با تاکید بر نگاه واقع بینانه به تمام حوزه ها به ویژه فرهنگ و هنر گفت: باید ایده آل های خود را از یاد نبریم و حتی آنها را در ذهن حفظ کنیم تا شرایط بهتر و بهتر شود. آن وقت نوبت رسیدن به ایده‌آل‌ها خواهد بود. آقای صالحی نیز با چنین درک درستی به عرصه‌های فرهنگی و به ویژه کتاب تا حدی بهبود بخشید.
وی ادامه داد: مدیریت در کم اشتباهی و پرهیز از حرکات اضافی خلاصه می شود که این رکن مهمی است، و من سید عباس صالحی را چنین مدیری دیدم، او چهره ای بسیار آرام دارد و به خوبی از عهده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برخواهد آمد.
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری 17 مردادماه در نامه ای، فهرست اعضای کابینه دوازدهم را به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد که در این فهرست، سیدعباس صالحی به عنوان گزینه پیشنهادی برای تصدی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی شده است.
فراهنگ ** 9012 ** خبرنگار: زهرا امیری * انتشار: امید غیاثوندانتهای پیام /*

‘;$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “”+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}
function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}ارسال به دوستان
شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *