تمدید زمان شرکت در مسابقات قرآنی ‘مدهامّتان’ تا پایان مردادماه جاریحجت الاسلام اباذر بیگی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسابقات استانی مدهامتان بین نخبگان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان که متولد سال های 66 تا 78 هستند، برگزار می شود و منتخبان استانی بخش های مختلف در آن شناسایی می شوند.
وی اضافه کرد: مسابقات قرآنی مدهامتان در هفت رشته قرائت، حفظ، اذان و اذکار نماز، ترتیل، تصحیح قرائت حمد و سوره، مفاهیم قرآن و نهج البلاغه همه ساله برگزار می شود و امسال نیز شاهد برگزاری آن در اواخر تابستان خواهیم بود.
وی اظهار کرد: جوانان قرآن دوست برای ثبت نام می توانند به پایگاه های کانون های فرهنگی هنری مساجد محل خود یا به آدرس اینترنتی http://javananemasajed.ir/Forms/74 مراجعه کنند.
مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی با اشاره به اینکه 9 نفر از منتخبان قرآنی طرح مدهامتان به مسابقات کشوری اعزام می شوند، گفت: مرحله کشوری این جشنواره مهرماه امسال در مشهد مقدس برگزار می شود.
به گزارش ایرنا، کانون های فرهنگی هنری مساجد در 18 اسفند 1372 شمسی و طبق مصوبه 302 شورای عالی انقلاب فرهنگی ایجاد شد.
تربیت متعالی جوانان با توجه به مقام خلیفه اللهی، توجه به عمران معنوی و محوریت مساجد و کارآمدسازی به معنای توجه به سبک زندگی ایرانی اسلامی از سیاست های کانون های فرهنگی هنری مساجد در راه اندازی کانون هاست.
1253 کانون فرهنگی هنری مساجد در آذربایجان غربی فعالیت می کند.
8137/2093 ** خبرنگار: سیده فاطمه سجادی ** انتشاردهنده: صابر چهرقانیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *